Poděkování za vánoční koncert v Kralupech nad Vltavou

19. prosince 2002, tedy hned druhý den po příjezdu z koncertního turné do Dánska, vystoupil Chlapecký sbor BONIFANTES se svým vánočním programem v Kralupech nad Vltavou. Předseda Kruhu přátel hudby Kralupy nad Vltavou Ing. Vojen Očenášek nám po koncertě zaslal velmi příjemný dopis.

Vážený pane Míšku,

vánoční koncert Chlapeckého sboru BONIFANTES plně zaujal členy Kruhu přátel hudby Kralupy nad Vltavou, příznivce hudby a sborového zpěvu a svojí kvalitou předčil naše očekávání. Přijměte prosím poděkování za vhodný výběr programu a jeho provedení včetně citlivého a spolehlivého klavírního doprovodu. Vyslovte prosím naše poděkování všem účinkujícím.

Chceme Vám vyjádřit uznání za obdivuhodnou práci se členy souboru a za velký zápal pro zpěv a pocit radosti z kolektivního výkonu, které vystoupení Chlapeckého sboru BONIFANTES provázelo. Do další koncertní činnosti Vám přejeme hodně inspirace, energie, zaujetí a úspěchu.

Těšíme se na další spolupráci ve smyslu našeho rozhovoru a její konkrétní formu bych rád dojednal v průběhu března až dubna při přípravě koncertní sezóny 2003-2004.

S pozdravem Ing. Vojen Očenášek

email